Old Man And Sea Pension

Belangrijkste voorzieningen

  • Wi-Fi

  • Eigen strand

  • Airconditioning

  • Geen dieren toegestaan

Locatie

    Old Man And Sea Pension Seogwipo-stad villa is gelegen op afstand van 3 km van de Wimi Camellia community en biedt toegang tot tal van toeristische attracties.

    Dit landhuis ligt in de Namwon wijk, niet ver van de Namwon Keuneong Promenade.

    Gasten kunnen ook genieten van het uitzicht op de zee. Deze villa heeft een badkamer, voorzien van een apart toilet. Een haardroger en handdoeken zijn inbegrepen voor extra comfort.

    Self-catering faciliteiten in Old Man And Sea Pension villa zijn onder andere een complete keuken met een koelkast.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:00
    Uitchecken: van 01:00 tot 11:00
    Licentienummer2020-29

    Kameropties bij Old Man And Sea Pension Seogwipo-stad

    Gasten kunnen ook genieten van het uitzicht op de zee. Deze villa heeft een badkamer, voorzien van een apart toilet. Een haardroger en handdoeken zijn inbegrepen voor extra comfort.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Old Man And Sea Pension Seogwipo-stad Voorzieningen foto Old Man And Sea Pension Seogwipo-stad Bedden foto Old Man And Sea Pension Seogwipo-stad Voorzieningen foto Old Man And Sea Pension Seogwipo-stad Voorzieningen foto Old Man And Sea Pension Seogwipo-stad Voorzieningen foto Old Man And Sea Pension Seogwipo-stad Buitenkant foto Old Man And Sea Pension Seogwipo-stad Voorzieningen foto Old Man And Sea Pension Seogwipo-stad Voorzieningen foto Old Man And Sea Pension Seogwipo-stad Voorzieningen foto Old Man And Sea Pension Seogwipo-stad Voorzieningen foto
    Double Kamer

    Grootte: 66 m²

    Type bed: Tweepersoonsbed

    Meer informatie +
    Old Man And Sea Pension Seogwipo-stad Voorzieningen foto Old Man And Sea Pension Seogwipo-stad Voorzieningen foto Old Man And Sea Pension Seogwipo-stad Voorzieningen foto Old Man And Sea Pension Seogwipo-stad Voorzieningen foto Old Man And Sea Pension Seogwipo-stad Voorzieningen foto Old Man And Sea Pension Seogwipo-stad Voorzieningen foto Old Man And Sea Pension Seogwipo-stad Interieur foto Old Man And Sea Pension Seogwipo-stad Kamer foto Old Man And Sea Pension Seogwipo-stad Voorzieningen foto Old Man And Sea Pension Seogwipo-stad Voorzieningen foto
    Duplex Studio

    Grootte: 82 m²

    Type bed: Tweepersoonsbed

    Meer informatie +

    Locatie bij Old Man And Sea Pension Seogwipo-stad

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Old Man And Sea Pension Seogwipo-stad

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Veelgestelde vragen

    • Is er een keuken aanwezig in Old Man And Sea Pension villa?
      Ja, een complete keuken, samen met een koelkast, is beschikbaar in Old Man And Sea Pension villa.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Old Man And Sea Pension Seogwipo-stad